top of page

Labas, andersenai!

Tampi savarankiška, atsakinga asmenybe. Ieškai savęs, nori geriau suprasti žmones ir pasaulį, susirasti draugų. ​Pasitik savo didžiuosius gyvenimo pokyčius su panašiais į tave. Išdrįsk būti andersenu!

image_edited_edited.jpg

Apie ką tai?

Apie asmeninį tobulėjimą

Ar sieki gyvenime patirti proveržį, bet jautiesi įstrigęs/usi ir nežinai nuo ko pradėti? Norėtum turėti aiškių tikslų ir jų siekti, bet reikia padrąsinimo? Galime lydėti tave tavo pasirinktu tobulėjimo keliu ir padėti nugalėti visus iššūkius.

 

KELIĄ NUEINA TIK TIE, KURIE PRADEDA JUO EITI

Apie AHA! momentus

Ar sieki išmokti kažko tikrai prasmingo, kas padėtų susireguliuoti, geriau suprasti save ir kitus,  ar padėtų tapti geru draugu? Ar bendravimas tau sunkiausias darbas, o jausmų pasaulis - neatrasta planeta?

HANSAS KRISTIJANAS ANDERSENAS VISO TO IŠMOKO

Apie gerą laiką

Ar tavo gyvenime užtenka džiaugsmo ir žaidimų? Ar gali sau leisti tiesiog būti savimi? Ar yra vieta mieste, kur jautiesi saugus/i ir laukiamas/a? Juk gyvenimas tai šis tas daugiau nei iššūkiai

ČIA GALI BŪTI SAVIMI, ESi LAUKIAMAS R SAUGUS

Ateik į Anderseno studiją, Lukšio g. 17, Vilnius

Gali apžiūrėti patalpas. Tikriausiai greitai suprasi, kad čia gali atsipalaiduoti ir veikti tai, ką mėgsti  labiausiai. Gal skaityti, dėlioti dėlionę, žaisti žaidimus, ar tiesiog gerti arbatą. 

Būk gera kompanija sau ir kitiems!

Apie VšĮ "Anderseno projektai"

VšĮ "Anderseno projektai" buvo įsteigta 2022 metais. 

Anderseno Studija (Lukšio g. 17, Vilnius) - 2023 vasario 1 dieną.

Viena iš šios įstaigos veiklos krypčių, pradėtų 2022 metais - paslaugos autistiškiems paaugliams ir jaunuoliams. Numatomos tokios veiklos, kuriomis siekiama svarbių autistiško jaunuolio gyvenimo pokyčių. Tai  socialinės įtraukties, socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymo veiklos; pojūčių, laisvalaikio, socialinės grupės; asmeninio tobulėjimo ir mentorystės programos; 

Antra 2022 metų veiklos kryptis - nemokama tėvų savitarpio pagalbos grupė ir ateities iniciatyvos grupė.

bottom of page